Pogotowie zamkowe 24h, nr tel. 600 072 722
pogotowie zamkowe gdańsk  |  pogotowie zamkowe katowice  |  pogotowie zamkowe poznań  |  pogotowie zamkowe kraków  |  pogotowie zamkowe warszawa  |  pogotowie zamkowe wrocław

Montaż i wymiana zamków Bytom

zamki używane do montażu

Poza awaryjnym otwieraniem drzwi domu i samochodów, nasze pogotowie ślusarskie oferuje także usługę montażu i wymiany zamków. Wymiana zamków to dobry pomysł, kiedy kupujesz mieszkanie z rynku wtórnego, pożegnałeś się z lokatorem, który posiadał klucze do Twojego mieszkania bądź Ty lub Twoi bliscy zgubili komplet kluczy. Nie ryzykuj, skorzystaj z usług najlepszego ślusarz w Bytomiu! Nasi ślusarze chętnie pomogą Państwu podczas budowy domu – wykonamy montaż zamków w taki sposób, aby nie przeszkadzać innym ekipom remontowym.

Jeśli potrzebujesz profesjonalnej wymiany zamków, skontaktuj się z nami! Posiadamy gamę profesjonalnych i trwałych zestawów zamków, którym głównym celem jest chronić Ciebie, twoich najbliższych i Twój dom przed niebezpieczeństwami. Oferujemy szeroką gamę zamków antywłamaniowych, zawsze proponujemy rozwiązanie optymalne dla klienta. Oprócz nowoczesnych rozwiązań, zwolennicy tradycyjnych rozwiązań w naszej ofercie również znajdą coś dla siebie.

Każdy montaż i wymiana zamków kończy się testem użytkownika. Naszą usługę wykonujemy od początku do końca profesjonalnie. Wymiana zamków odbywa się w sposób szybki i nieinwazyjny. Świadczymy usługi dla Klientów z Bytomia, siedem dni w tygodniu, dwadzieścia cztery godziny na dobę.

zamek nawierzchniowy przed założeniem u klienta zamki przeznaczone do wymiany

Jesteśmy dostępni przez 24h / 7 dni w tygodniu pod numerem - (32) 728-19-20

 Inne miasta: